Що важливо під час вибору туфель для чоловіка?

23.06.21, 15:06

Чоловічі туфлі - формальне взуття, яке вітається при створенні офіційного стилю, будь це робота в офісі або важливий захід. Таке взуття є обов'язковою частиною чоловічого гардероба, тому вкрай важливо підібрати ідеальну пару, яка підходить під більшу частину костюмів і образів.

Вибір чоловічих туфель досить великий. Тут і туфлі на шнурівці, і лофери, і мокасини і кілька інших варіантів. Кожен стиль по-своєму гарний, і має конкретні риси. Щоб вибрати серед тисяч пропозицій кращу пару чоловічих туфель, пропонуємо ознайомитися зі списком частих помилок чоловіків, щоб не допустити їх.

Обрізані або довгі і вузькі носи. Туфлі з обрізаним носом виглядають безглуздо, візуально роблячи стопу коротше і ширше. Така модель взуття давно канула в далеке минуле, де їй і місце. Також не варто купувати туфлі з довгим гострим носом, який, скоріше, зробить ваші ноги безглуздими, ніж візуально більше.
Яскраві кольори. Віддавайте перевагу темним відтінкам і стриманим кольорам, навіть якщо вибираєте повсякденні туфлі. Червоний, зелений, фіолетовий і інші викликаючі кольори залиште для експресивних і творчих особистостей.
Липучка або застібка. Такий спосіб фіксації припустимий на дитячій ніжці, але на нозі дорослого чоловіка туфлі будуть виглядати безглуздо і нерозумно.
«Гламурний» дизайн. Чоловічі туфлі незвичайного дизайну відмінно виглядають на подіумах відомих модельєрів, але для повсякденного носіння вони стануть причиною насмішок і здивування.
Уникнення класики. Класичні чоловічі туфлі - це кращий вибір для формального і неформального образу.
Відшукати кращі пропозиції і придбати туфлі ви зможете тут, в нашому онлайн магазині взуття, де на будь-який смак, цінову категорію і сезонність ви завжди знайдете ідеальний варіант.