Літні сандалії: обираємо з розумом

23.06.21, 14:06

Комфорт на першому місці: на які моменти звернути увагу, щоб сандалії були зручними в носінні?

У літню пору складно обійтися без хоча б однієї пари сандалій. Таке взуття носять всі, і чоловіки, і жінки, і діти. Само собою, вибір сандалій вимагає настільки ж відповідального підходу, як і вибір будь-якого іншого взуття. Щоб носити сандалі було в радість, необхідно врахувати такі нюанси:

• Матеріал виготовлення. Найбільш практичними і гігієнічними вважаються шкіряні моделі, однак, екземпляри з сучасних замінників шкіри також можуть бути добротними. Хороший варіант - сандалі з текстилю: гігроскопічна «дихаюча» тканина забезпечить комфорт. Хоч би яким був матеріал верху, устілка повинна бути виготовлена ​​з натуральної шкіри - вона воздухопроникна, що дуже важливо в умовах жарких днів.

• Фасон верху. Тонкі ремінці і зав'язки дуже популярні вже кілька сезонів, але довго в такому взутті не погуляєш. У ролі повсякденного універсального взуття варто вибрати сандалі з більш широкими ремінцями, які не будуть врізатися в шкіру і натирати.

• Товщина підошви. У сандалій на кожен день підошва повинна бути не надто тонкою, інакше під час прогулянок стопа буде «відчувати» кожен камінчик. Підошва оптимальної товщини «гасить» удари від кроків по поверхні асфальту або тротуарної плитки, так що під вечір немає відчуття втоми.

• Параметри. Сандалії повинні бути підібрані точно за розміром, і підходити не тільки по довжині стопи, але і по ширині. Добре, якщо ширину посадки можна регулювати - адже після тривалих прогулянок або перебування на спеці стопа найчастіше набрякає.

При покупці в звичайному магазині варто поміряти кілька пар, щоб переконатися, яку буде найзручніше носити. Міряти потрібно і ліву, і праву сандалію - у більшості людей права і ліва нога трохи розрізняються за розміром. А замовляючи онлайн, необхідно ретельно співвіднести зазначені на сайті параметри взуття з параметрами своїх стоп, і обов'язково прислухатися до рекомендацій консультанта.

Сандалії в образі: вибираємо дизайн

Якщо сандалі призначені для розслаблених повсякденних луків, підбір за зовнішнім оформленням обмежується тільки смаками покупця. У такій ситуації можна собі дозволити як базову лаконічну пару, так і виконану в креативному дизайні. Якщо ж сандалі планується носити на роботу в офіс, так як дрес-код дозволяє відкрите взуття, варто віддати перевагу моделям в стриманих тонах, з мінімумом декоративних елементів. Сандалії вже своєю присутністю вносять елемент свободи в офісний аутфіт, тому краще, щоб вони не «перетягували» всю увагу на себе.